UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Pracodawca - 10 tyś. to powinno być minimum + tysiąc za każdy miesiąc przepracowany przez każdą nielegalnie zatrudnioną osobę. Odechce się wtedy wyzysku i oszustw.


Anuluj