UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Pracodawca - 10 tyś. to powinno być minimum + tysiąc za każdy miesiąc przepracowany przez każdą nielegalnie zatrudnioną osobę. Odechce się wtedy wyzysku i oszustw.
@Pracodawca - 10 tyś. to powinno być minimum + tysiąc za każdy miesiąc przepracowany przez każdą nielegalnie zatrudnioną osobę. Odechce się wtedy wyzysku i oszustw.