UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Fajne mamy kontrole graniczne, skoro można sobie od tak wjechać bez wizy, kiedy się chce. Całe szczęście, że to tylko Ukrainiec przyjechał zarobić, a nie jakiś muzułmanin, żeby mordować normalnych ludzi.


Anuluj