UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Fajne mamy kontrole graniczne, skoro można sobie od tak wjechać bez wizy, kiedy się chce. Całe szczęście, że to tylko Ukrainiec przyjechał zarobić, a nie jakiś muzułmanin, żeby mordować normalnych ludzi.
Fajne mamy kontrole graniczne, skoro można sobie od tak wjechać bez wizy, kiedy się chce. Całe szczęście, że to tylko Ukrainiec przyjechał zarobić, a nie jakiś muzułmanin, żeby mordować normalnych ludzi.