37
17.03.2017

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Panie W. .. oni mają cię w D. .. , więc daj sobie spokój z tym Wiktorowem
(2017.03.18)
We Wiktorowie mieszkają same aniołki! Ha, ha. ha sama patologia, co wszystko i wszystkich ma właśnie w d. .. .ie. Prędzej czy później ktoś zrobi z nimi porządek, oby jak najszybciej. Dlaczego w tym kraju nie jest dobrze ano dlatego, że są ludzie tacy jak z Wiktorowa. .Zresztą szkoda sobie czas marnować. .. .
(2017.03.19)

info

0  
  0
Ktoś powiedział, że komendantem można być a za chwile już nie. PiS powinien również w policji zrobić stosowne czystki.
(2017.03.19)

info

1  
  0
No w Zwierznie to można teraz poszaleć na nowo zrobionej nawierzchni. Jak nie ma policji.
(2017.03.19)

info

2  
  2
no i wielka sensacja! nie macie o czym pisać?????
normalnyyy (2017.03.19)

info

1  
  0
Wiktorowo to wielkie skupisko złych ludzi. .. zresztą jak większość z Gminy Gronowo Elbląskie. Tam powinny patrole 24 godz. na dobę być to może by coś się zmieniło. A tak panoszy się wieśniactwo na całego, bo brak bata nad głową. Przysłowie mówi gdzie kota nie ma tam myszy sobie swobodnie rajcują.
(2017.03.20)

info

0  
  0
niech policja łapie bo to ich praca
(2017.03.20)

info

0  
  0