UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wiktorowo to wielkie skupisko złych ludzi. .. zresztą jak większość z Gminy Gronowo Elbląskie. Tam powinny patrole 24 godz. na dobę być to może by coś się zmieniło. A tak panoszy się wieśniactwo na całego, bo brak bata nad głową. Przysłowie mówi gdzie kota nie ma tam myszy sobie swobodnie rajcują.