UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

We Wiktorowie mieszkają same aniołki! Ha, ha. ha sama patologia, co wszystko i wszystkich ma właśnie w d. .. .ie. Prędzej czy później ktoś zrobi z nimi porządek, oby jak najszybciej. Dlaczego w tym kraju nie jest dobrze ano dlatego, że są ludzie tacy jak z Wiktorowa. .Zresztą szkoda sobie czas marnować. .. .


Anuluj