A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Policja jest od tego, prawda😀
Pomiar był dokonany iskra 1, sprawa oczywiście trafiła do sądu, ani słowa nie usłyszałam że otrzymuje 500 zł mandatu. Co więcej pomiaru dokonano z vivaro jadąc za mną (oba auta w trakcie ruchu)
Szlachta bo mercedes?
Wygrany w loterii
Eeee akurat iskra ma tą możliwość, aby mierzyć inny pojazd z jadącego radiowozu. To że nie usłyszałaś o mandacie nie znaczy ze nie było powiedziane o nim, a sama iskra jest dopuszczona do użytkowania więc nie wiem w czym problem? Za dużo telewizji oglądasz. .. .Już mogę Ci powiedzieć że jesteś na przegranej pozycji i nic nie ugrasz w tej rozgrywce. .. .Pozdrawiam.
@kierowca-od-lat - Chlopie bredzisz jak potluczony, przejedz sie na te wioski i zobaczysz ze to pola i laki a nie teren zabudowany a milicjanci zastawiaja pulapki na przekraczajacych predkosc
Czy to nie była ta pusta droga wśród pól, gdize w promieniu 2km, nie ma żadnego zabudowania??? Na żuławach jest mnóstwo tych durnych znaków do 50km, które ciągną się kilometrami- a to są tereny rolnicze, gdize często na dużych odległościach nikogo nie ma. Gdyby to było w mieście to szok- a ale dla tych co komentują- wsadźcie się w samochód na jeden dzień i sami zobaczcie gdize te 50-ki stoją!!!!!. ..
Zwierzno, Krzewsk- to paranoja. Wsie ciągną się po 15 km od krańca do krańca, długie proste, dobra widoczność, wszędzie pola i znaki 50km!!! Co innego miasto, gdy co chwila szkoły, przejścia, światła. Może redakcja niech zrobi zdjęcia okolicy:). .Dobry temat na artykuł. - porównanie terenu zabudowanego w mieście i 50-ki w Zwierznie po całej długości- Co o tym sądzi. .. .
Nikogo nie ma, prócz przechodzących przez chwilę dzikich zwierząt, jeżdżących maszyn rolniczych itd.
Ktoś napisał wcześniej - "Super ze policja jest czujna, i ze coraz więcej jest kontroli na wioskach" - Ale się uśmiałam !!! Policja na wsi to tak szczerze, żadnych sukcesów nie ma, bo wieśniaki są sprytniejsi jak oni. Weźmy tylko kierowców z miejscowości Wiktorowo notorycznie łamią przepisy jeżeli chodzi o prędkość np. Audi A3 jedno koloru zielonego (młoda laska) a drugie koloru czarnego (młody pirat) a to są tylko jedni z wielu z tej miejscowości. Jeżdżą tak od wielu lat i jakoś policja ich nie łapie a powinna, bo jest to ich zasrany obowiązek takich piratów eliminować !!!!