UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
We Wiktorowie mieszkają same aniołki! Ha, ha. ha sama patologia, co wszystko i wszystkich ma właśnie w d. .. .ie. Prędzej czy później ktoś zrobi z nimi porządek, oby jak najszybciej. Dlaczego w tym kraju nie jest dobrze ano dlatego, że są ludzie tacy jak z Wiktorowa. .Zresztą szkoda sobie czas marnować. .. .