UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wiktorowo to wielkie skupisko złych ludzi. .. zresztą jak większość z Gminy Gronowo Elbląskie. Tam powinny patrole 24 godz. na dobę być to może by coś się zmieniło. A tak panoszy się wieśniactwo na całego, bo brak bata nad głową. Przysłowie mówi gdzie kota nie ma tam myszy sobie swobodnie rajcują.