Wybrany wątek opinii

Jeżeli pomiar był dokonany Iskrą to sprawa do sądu, jeżeli prowokwali również. Polują obecnie na najsłabszych kierowców bo stary wyga się nie da złapać 50/50.Wtedy bardzo się cieszą z cudzego nieszczęścia że limit mandatów przyniosą za co są nagradzani.
(2017.03.17)
Jo, a jak taki "wyga" zabije Twoją żonę, albo dziecko, to będziesz pisał "gdzie była policja, czemu nic nie robią?" :D
(2017.03.17)
Pomiar był dokonany iskra 1, sprawa oczywiście trafiła do sądu, ani słowa nie usłyszałam że otrzymuje 500 zł mandatu. Co więcej pomiaru dokonano z vivaro jadąc za mną (oba auta w trakcie ruchu)
Eeee (2017.03.17)
Powrót do komentarzy