UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@kierowca-od-lat - Chlopie bredzisz jak potluczony, przejedz sie na te wioski i zobaczysz ze to pola i laki a nie teren zabudowany a milicjanci zastawiaja pulapki na przekraczajacych predkosc
sdsd
@kierowca-od-lat - Chlopie bredzisz jak potluczony, przejedz sie na te wioski i zobaczysz ze to pola i laki a nie teren zabudowany a milicjanci zastawiaja pulapki na przekraczajacych predkosc
sdsd