Wybrany wątek opinii
Czy to nie była ta pusta droga wśród pól, gdize w promieniu 2km, nie ma żadnego zabudowania??? Na żuławach jest mnóstwo tych durnych znaków do 50km, które ciągną się kilometrami- a to są tereny rolnicze, gdize często na dużych odległościach nikogo nie ma. Gdyby to było w mieście to szok- a ale dla tych co komentują- wsadźcie się w samochód na jeden dzień i sami zobaczcie gdize te 50-ki stoją!!!!!. ..
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
Nikogo nie ma, prócz przechodzących przez chwilę dzikich zwierząt, jeżdżących maszyn rolniczych itd.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1