A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Życie ha ha ha
Super jestem za kontrolami.
Jesteś jak ta firma, co robi gadżety Je. .ać Policję. Tacy oni anty, a jak hakerzy włamali im się do sklepu internetowego, to od razu polecieli na komisariat. Nienawidzę takich hipokrytów, jak Ty!
to ty ćwoku napisałeś "Je. .ać Policję". .Bez komentarza.
Widać, kto jest ćwokiem i nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Niech zgadnę - KODowiec?
Idź może do szkoły, skończ ze dwie klasy podstawówki, nauczą cię pisać poprawnie, używać cytatów a może i dodawać się nauczysz bo o zrozumieniu ciebie nie ma mowy przy tym bełkocie.
gmina markusy teraz codziennie są tam kontrole, masakra łapanki, państwo policyjne jak przez kilkanaście lat nie łapali teraz stoją codziennie szok, a gdzie byli przez te ostatnie lata nie łapali to się ludzie rozpasali na drogach, szok po prostu
Jeżeli ukarana Pani na chłodno ma jakiekolwiek wątpliwości co do zaistniałej interwencji policji proszę zgłosić sie do organizacji kobiecych lub Biura Spraw Wewnętrznych.
Też mi się wydaje że wykorzystali młodą dziewczynę do swoich "celów bezpieczeństwa" Tak nie może być, kiedyś nawet dureń dawał szanse młodym.
szlachta się bawi.