UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

RedaktorJabłkalski- Gdyby zjechał na tych sankach na bok i tramwajarz z naprzeciwka musiałby awaryjnie hamować to zapewne wiele osób w tym tramwaju by ładnie się potłukło. Młodzi to jeszcze, ale ze starszymi osobami jest inaczej.

KKKKK1

Anuluj