UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
RedaktorJabłkalski- Gdyby zjechał na tych sankach na bok i tramwajarz z naprzeciwka musiałby awaryjnie hamować to zapewne wiele osób w tym tramwaju by ładnie się potłukło. Młodzi to jeszcze, ale ze starszymi osobami jest inaczej.
KKKKK1