A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@123eas - zgadzam sie
@123eas - zgadzam sie
@Wujek Heniek - to wina kolegi bolca?
Lajków dostał więcej niż wy macie nienawiści w sobie wszyscy do kupy.
Chlopie jaj sobie nie rob to nie przestepstwo tylko zwykle wykroczenie. ..
To jak Cie zlapie policja bo popelnisz jakies wykroczenie np drogowe to co bedziedz recydywa? Hahaaa jak sie nie znasz to sie nie wypowiadaj
Takie wlasnie opinie sa od wyborcow PISU jestescie smieszni
Ale ta mlodziez ktos wychowal, ciekawe bezrobotny kucharz a tyle pracy dla kucharzy tylko jak sie ma wybujale wymagania to sie jezdzi sankami po torowisku
@Zirytowany - jest napisane "w pewnym sensie" recydywa, a chłopak był karany za jazdę na dachu autobusu więc jest podobieństwo
Zadna recydywa czlowieku przestan bredzic to zwykle. wykroczenie. ..
To jak Cie zatrzyma np drogowka na wykroczeniu a za miesiac drugi raz to powiedz. zonie ze ma " w pewnym sensie " meza recydywiste. .. to co wypisujesz nie ma sensu chlopie zajmij sie swoim zyciem konfituro
@Zirytowany - jeśli dla Ciebie wykroczenie drogowe to to samo co robi ten chłopak, a skoro porównujesz to tak jest to znaczy że kiepsko u Ciebie z intelektem, pomijając już fakt że kodeks drogowy od odrębna sprawa, no ale cóż