UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@jp - I bardzo dobrze! Kary powinny być dotkliwe, żeby koleś długo zapamiętał. Takich durniów jak Wardęga już jest za dużo i za bardzo przeszkadzają innym ludziom.


Anuluj