UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

RedaktorJabłkalski- Gdyby zjechał na tych sankach na bok i tramwajarz z naprzeciwka musiałby awaryjnie hamować to zapewne wiele osób w tym tramwaju by ładnie się potłukło. Młodzi to jeszcze, ale ze starszymi osobami jest inaczej.

KKKKK1