37
07.03.2017

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Tylko dla sprzedawczyni, normalni tego nie maja
Ghun65 (2017.03.07)
Na front pójdzie za 2 lata...
Uwe maja (2017.03.07)
Może by ci było jakby ciebie to morderstwo spotkało albo twoją rodzinę.
maxi (2017.03.07)
co tu pisac. !!!!! frajer, bezmozg i odpad spolecznosciowy jak bym wiedzial ze dostane tylko piatke za tego smieci to bym sam go odje. .l. tyle w temacie. !!!!!
rrrrrrr (2017.03.07)

info

4  
  0
Czapa!
(2017.03.07)

info

0  
  0
Stawiam ponownie pytanie. Dalczego wspoluczestnicy tej "biesiady "nieuslyszeli zarzutu o nieudzielenie pomocy?????
zainteresowany (2017.03.07)

info

5  
  0
jak ktoś się schlał, to jak może pomóc? Myśl człowieku, pókiś trzeźwy /mam nadzieję/
(2017.03.07)

info

0  
  0
.. w razie czego nie wiem jak i gdzie. .. . Cwany bandyta.
zssypt (2017.03.08)

info

2  
  0
na Władka to sama patologia, a w tym mieszkaniu to nawet można się było z homo zabawić, tylko kasa się liczyła
czesio2 (2017.03.08)

info

1  
  3
elbląskie śmieci tępe b. dło
jana (2017.03.08)

info

1  
  1