A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Tylko dla sprzedawczyni, normalni tego nie maja
Na front pójdzie za 2 lata...
Może by ci było jakby ciebie to morderstwo spotkało albo twoją rodzinę.
co tu pisac. !!!!! frajer, bezmozg i odpad spolecznosciowy jak bym wiedzial ze dostane tylko piatke za tego smieci to bym sam go odje. .l. tyle w temacie. !!!!!
Czapa!
Stawiam ponownie pytanie. Dalczego wspoluczestnicy tej "biesiady "nieuslyszeli zarzutu o nieudzielenie pomocy?????
jak ktoś się schlał, to jak może pomóc? Myśl człowieku, pókiś trzeźwy /mam nadzieję/
.. w razie czego nie wiem jak i gdzie. .. .
Cwany bandyta.
na Władka to sama patologia, a w tym mieszkaniu to nawet można się było z homo zabawić, tylko kasa się liczyła
elbląskie śmieci tępe b. dło