A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wszystkiemu winna jest Marzena. Skoro on nic nie pamieta to wszystkich zamknac. a moze ten zmarly sam sie na noz przewrocil?? i winnego nie ma??mysle ze to byl SPISEK
Czyli puszczą mordercę wolno, bo przez 31 lat życia nigdy nie słyszał o skutkach ćpania i chlania. Zabić zwyrola i spokój!
Patologia i tyle w temacie. Pomieszkali na melinie. Marzena była wspólna;-)
Lufa do głowy i szybko sobie przypomni.
a mowilem ze to wina Marzeny. Ona temu winna, ona temu winna i zamknac ja tez trzeba
No i kolejna szumowina która trafi na 25 lat do sanatorium za nasze podatki! Macie ten swój cały ukochany PiS i PO na których na zmianę głosujecie za każdym razem!. Gdyby rządził Korwin-Mikke to byłaby czapa.
Miał czy nie miał. Nie tak się rozwiązuje sprawy. Trzeba było dać sobie po ryju a nie z nożem startować.
zabil i nie pamieta. .. wyjscie proste: odstrzelic i zapomnieć
Wyrwać chwasta
Tylko dla sprzedawczyni, normalni tego nie maja