Wybrany wątek opinii

żadnego więzienia!!!!! Siłownia, biblioteka, bilard. .. .. a mnie na to nie stać!!!
(2017.03.07)
Tylko dla sprzedawczyni, normalni tego nie maja
Ghun65 (2017.03.07)
Tylko dla sprzedawczyni, normalni tego nie maja
Ghun65 (2017.03.07)
gdzie ty masz siłownię bibliotekę i bilard - chyba w osiedlowym klubie seniora hahaha
menuet43 (2017.03.30)
Powrót do komentarzy