37
07.03.2017

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A z jakiej dzielni ten Kamil?
Eloo (2017.03.08)
na pewno patriota.
ow5WE'A (2017.03.08)

info

0  
  0
A kto ma teraz najlepsze dopy w Elblągu?
(2017.03.09)

info

0  
  2
Marzene trzeba zamknac, to napewno jej wina, zawsze baba jest powodem do klotni. .. Marzena na stos!!!
xxx (2017.03.09)

info

5  
  0
@Eloo - z Władysława był ten kamil
marika (2017.03.10)
A teraz Marzenke Stary zapina, Przechlane ryje, co jakis czas widze ich nawalonych razem jak sie czolgaja razem do domu
loki (2017.03.28)

info

1  
  1
gdzie ty masz siłownię bibliotekę i bilard - chyba w osiedlowym klubie seniora hahaha
menuet43 (2017.03.30)