A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A z jakiej dzielni ten Kamil?
na pewno patriota.
A kto ma teraz najlepsze dopy w Elblągu?
Marzene trzeba zamknac, to napewno jej wina, zawsze baba jest powodem do klotni. .. Marzena na stos!!!
@Eloo - z Władysława był ten kamil
A teraz Marzenke Stary zapina, Przechlane ryje, co jakis czas widze ich nawalonych razem jak sie czolgaja razem do domu
gdzie ty masz siłownię bibliotekę i bilard - chyba w osiedlowym klubie seniora hahaha