UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
co tu pisac. !!!!! frajer, bezmozg i odpad spolecznosciowy jak bym wiedzial ze dostane tylko piatke za tego smieci to bym sam go odje. .l. tyle w temacie. !!!!!
rrrrrrr
co tu pisac. !!!!! frajer, bezmozg i odpad spolecznosciowy jak bym wiedzial ze dostane tylko piatke za tego smieci to bym sam go odje. .l. tyle w temacie. !!!!!
rrrrrrr