25
23.01.2017

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Posiedza pograja w bilarda i pocwicza ja siłowni i pojedza obiadki za nasze!!!!!
(2017.01.23)

info

5  
  1
Mam nadzieje ze trafią do bezpiecznej celi tak coby tylko nie z e rżnęli :)
(2017.01.23)

info

2  
  5
Rozczulamy się nad psami kotami... a ja pytam co z rolnikami, którzy po pijaku czy rano czy wieczór idą nawaleni do dojenie krów? Mało że pijani to jeszcze kary godnie traktują zwierzęta. Zgłosiłem otoz jedno z takich gospodarstw gdzie stara panienka przy wieczornym dojenie chleje na umór i bije krowy- zero odpowiedzi i reakcji. Zainteresuje się gospodarstwem mlecznym. Tam dopiero zobaczycie co znaczy zlecać się nad zwierzętami.
(2017.01.23)

info

12  
  3
Nasz stosunek do zwierząt jest miarą naszego człowieczeństwa.
(2017.01.23)

info

12  
  3
Cudownie.niech zdechnie w pierdlu
a123456788; (2017.01.23)

info

5  
  1
Do pudła i codziennie psią kupę do jedzenia.
(2017.01.24)

info

6  
  1
Pozdrawiam Panią Basię Zarudzką. Dużo zdrowia życzę
zTolkmicka (2017.01.24)

info

0  
  0
Miarą naszego człowieczeństwa jest stosunek do ludzi, nie do zwierząt. Po komentarzach widzę, że słabo z tym człowieczeństwem.
Dede (2017.01.24)

info

3  
  4
no szlag mnie trafia. .. pól roku? rok. .. serio? w więzieniu gdzie lepiej jak w domu, dach, zarcie za darmo. Roboty publiczne, niech zapracuja na swoje utrzymanie. .. z jakiej paki mam utrzymywac takich zwyrodnialcow ze swoich podatkow?? zakaz posiadania zwierząt dozgonny!! i jeszcze publiczna "chłosta" a raczej biczowanie łopatą. .. może wtedy chociaz poczuliby mały % bólu tych biednych zwierząt. ..
(2017.01.24)

info

5  
  1
Za glupia kradziez jest czesto 2-5 lat a za znecanie sie nad zywymi istotami kilka miesiecy wakacji w wiezieniu. .. to nagroda chyba nie kara. ..
(2017.01.24)

info

6  
  1