A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Posiedza pograja w bilarda i pocwicza ja siłowni i pojedza obiadki za nasze!!!!!
Mam nadzieje ze trafią do bezpiecznej celi tak coby tylko nie z e rżnęli :)
Rozczulamy się nad psami kotami... a ja pytam co z rolnikami, którzy po pijaku czy rano czy wieczór idą nawaleni do dojenie krów? Mało że pijani to jeszcze kary godnie traktują zwierzęta. Zgłosiłem otoz jedno z takich gospodarstw gdzie stara panienka przy wieczornym dojenie chleje na umór i bije krowy- zero odpowiedzi i reakcji. Zainteresuje się gospodarstwem mlecznym. Tam dopiero zobaczycie co znaczy zlecać się nad zwierzętami.
Nasz stosunek do zwierząt jest miarą naszego człowieczeństwa.
Cudownie.niech zdechnie w pierdlu
Do pudła i codziennie psią kupę do jedzenia.
Pozdrawiam Panią Basię Zarudzką. Dużo zdrowia życzę
Miarą naszego człowieczeństwa jest stosunek do ludzi, nie do zwierząt. Po komentarzach widzę, że słabo z tym człowieczeństwem.
no szlag mnie trafia. .. pól roku? rok. .. serio? w więzieniu gdzie lepiej jak w domu, dach, zarcie za darmo. Roboty publiczne, niech zapracuja na swoje utrzymanie. .. z jakiej paki mam utrzymywac takich zwyrodnialcow ze swoich podatkow?? zakaz posiadania zwierząt dozgonny!! i jeszcze publiczna "chłosta" a raczej biczowanie łopatą. .. może wtedy chociaz poczuliby mały % bólu tych biednych zwierząt. ..
Za glupia kradziez jest czesto 2-5 lat a za znecanie sie nad zywymi istotami kilka miesiecy wakacji w wiezieniu. .. to nagroda chyba nie kara. ..