UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

no szlag mnie trafia. .. pól roku? rok. .. serio? w więzieniu gdzie lepiej jak w domu, dach, zarcie za darmo. Roboty publiczne, niech zapracuja na swoje utrzymanie. .. z jakiej paki mam utrzymywac takich zwyrodnialcow ze swoich podatkow?? zakaz posiadania zwierząt dozgonny!! i jeszcze publiczna "chłosta" a raczej biczowanie łopatą. .. może wtedy chociaz poczuliby mały % bólu tych biednych zwierząt. ..


Anuluj