25
23.01.2017

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
wyroki słuszne bo jak zamyka się osobę niepełnosprawna za niby kradzierz 2-cukierków na miesiąc i odpracowanie społecznie kilkadziesiad godz. społecznie(wyrok wydał Sąd Rejonowy w Wejcherowie) to ta kara jest własnie jak te 2 cukierki to tylko w POLSCE taki cytrk no ale Ziobro czuwa
aby (2017.01.24)

info

1  
  2
super, wreszcie. .. .
(2017.01.24)

info

2  
  0
De... trzeba wsadzać.
(2017.01.24)

info

0  
  0
Kara za niska dla takich zwyrodnialców !!! W ciepłym więzieniu za nasze pieniądze dostaną wikt i opierunek ! Skandal ! Dokładką powinien być obowiązek prac dla schroniska dla zwierząt przez kilka lat i kilka tysięcy wpłaty na schronisko na karmę dla zwierząt. Miejmy nadzieję, że współmieszkańcy więzienia odpowiednio ich potraktują. .. .. łopatą.
miaumiau (2017.01.24)

info

1  
  1
No tak wiezienie a my podatnicy bedziemy utrzymywac mordercow biednych, bezbronnych zwierzat. Zrobic im to samo dla przykladu dla innych uwiazac na lancuch i glodzic az z sil opadna.
91 (2017.02.22)

info

0  
  0