UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Miarą naszego człowieczeństwa jest stosunek do ludzi, nie do zwierząt. Po komentarzach widzę, że słabo z tym człowieczeństwem.

Dede

Anuluj