UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Miarą naszego człowieczeństwa jest stosunek do ludzi, nie do zwierząt. Po komentarzach widzę, że słabo z tym człowieczeństwem.
Dede
Miarą naszego człowieczeństwa jest stosunek do ludzi, nie do zwierząt. Po komentarzach widzę, że słabo z tym człowieczeństwem.
Dede