16
20.12.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Aco na to Petru!!!
(2016.12.20)
A co ma do tego Petru ?
(2016.12.20)
A co na to Komitet Obrony Dewiacji?
(2016.12.20)

info

6  
  2
@.mt - A mało ro niewinnych odsiaduje wyroki a ci którzy powinni siedzieć smieją sie z wymiaru sprawiedliwości.
(2016.12.20)
Jaki Elbląg tacy sędziowie. Jedni sadzają do więzienia za batonika, drudzy za gwałt urzędnika w czasie pracy uniewinnieją, A konstytucja mówi że wszyscy jesteśmy równi wobec prawa. Prawda jakie to śmieszne.
(2016.12.20)

info

10  
  0
Oj się Ziobro i Duda wezmą za sądy w Elblągu. Będzie nowy program 500plus, wsadzonych sędziów do pudła!!!
Student123 (2016.12.20)

info

10  
  1