A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Aco na to Petru!!!
A co ma do tego Petru ?
A co na to Komitet Obrony Dewiacji?
@.mt - A mało ro niewinnych odsiaduje wyroki a ci którzy powinni siedzieć smieją sie z wymiaru sprawiedliwości.
Jaki Elbląg tacy sędziowie. Jedni sadzają do więzienia za batonika, drudzy za gwałt urzędnika w czasie pracy uniewinnieją, A konstytucja mówi że wszyscy jesteśmy równi wobec prawa. Prawda jakie to śmieszne.
Oj się Ziobro i Duda wezmą za sądy w Elblągu. Będzie nowy program 500plus, wsadzonych sędziów do pudła!!!