Wybrany wątek opinii
A moim zdaniem grają na czas on i jego obrońca. Gdyby był niewinny nie było by procesu.
Do moderacji
Odpowiedz
17
0
@.mt - A mało ro niewinnych odsiaduje wyroki a ci którzy powinni siedzieć smieją sie z wymiaru sprawiedliwości.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0