Wybrany wątek opinii

A moim zdaniem grają na czas on i jego obrońca. Gdyby był niewinny nie było by procesu.
.mt (2016.12.20)
@.mt - A mało ro niewinnych odsiaduje wyroki a ci którzy powinni siedzieć smieją sie z wymiaru sprawiedliwości.
(2016.12.20)
Powrót do komentarzy