UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oj się Ziobro i Duda wezmą za sądy w Elblągu. Będzie nowy program 500plus, wsadzonych sędziów do pudła!!!
Student123
Oj się Ziobro i Duda wezmą za sądy w Elblągu. Będzie nowy program 500plus, wsadzonych sędziów do pudła!!!
Student123