UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@.mt - A mało ro niewinnych odsiaduje wyroki a ci którzy powinni siedzieć smieją sie z wymiaru sprawiedliwości.
@.mt - A mało ro niewinnych odsiaduje wyroki a ci którzy powinni siedzieć smieją sie z wymiaru sprawiedliwości.