UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jaki Elbląg tacy sędziowie. Jedni sadzają do więzienia za batonika, drudzy za gwałt urzędnika w czasie pracy uniewinnieją, A konstytucja mówi że wszyscy jesteśmy równi wobec prawa. Prawda jakie to śmieszne.
Jaki Elbląg tacy sędziowie. Jedni sadzają do więzienia za batonika, drudzy za gwałt urzędnika w czasie pracy uniewinnieją, A konstytucja mówi że wszyscy jesteśmy równi wobec prawa. Prawda jakie to śmieszne.