53
09.12.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
dziki kraj jest prawo i prawo. Jedni robią co chcą są nie tykalni innych za byle przewinienie karzą. Jeśli on nie pójdzie siedzieć to szkoda słów.
(2016.12.10)

info

4  
  0
nie dla znajomości za to że ktoś je wykorzystuje kara powinna być dla ich wszystkich i to podwójna. Nawet zwolnienia z pracy.
(2016.12.10)

info

3  
  0
Brawo!Ja też nie jestem za kolesiem który bije 11latka,ale trzeba spojrzeć i z jednej i z drugiej strony.... najłatwiej osadzie,zniszczyć odrazu zgnebic. Na Piotrze U już zapadł wyrok,ale nie róbmy z młodego niewiniatka
Postronnna (2016.12.10)
I juz wszystko wiemy, reka ręke myje brakuje szeryfa Ziobry zeby zajal sie tą sprawą!!! Brawo juryści, kazdy sedzia i pracownik wymiaru sprawiedliwosci moze byc dumny!!! brawo, brawo, brawo!!!
dno (2016.12.10)

info

0  
  0
czym wy się podniecacie? Najważniejsze że powstało ogrodzenie za 41 tys wokół UM i wiata na rowery.
(2016.12.10)

info

0  
  0
nawet jak jest synem Stonogi to i tak mu to nie pomoże, do pierdla z nim, Stonoga nie ukręci łba sprawie, synalek idzie siedzieć
znający sprawę od podszewki (2016.12.10)

info

1  
  0
pytam sie gdzie jest ku. .. .wa KOD w tej sprawie / co swoich nie tykają
kat-ol (2016.12.10)

info

2  
  1
Jak taka osoba ma układy w policji i w prokuraturze to się nie dziwię ze zaraz wyjdzie na wolność.
65656 (2016.12.11)

info

0  
  1
Zamknąć go w celi z mordercami.
65656 (2016.12.11)

info

0  
  0
Brawo Policja
fafik11 (2016.12.11)

info

0  
  1