A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
dziki kraj jest prawo i prawo. Jedni robią co chcą są nie tykalni innych za byle przewinienie karzą. Jeśli on nie pójdzie siedzieć to szkoda słów.
nie dla znajomości za to że ktoś je wykorzystuje kara powinna być dla ich wszystkich i to podwójna. Nawet zwolnienia z pracy.
Brawo!Ja też nie jestem za kolesiem który bije 11latka,ale trzeba spojrzeć i z jednej i z drugiej strony.... najłatwiej osadzie,zniszczyć odrazu zgnebic. Na Piotrze U już zapadł wyrok,ale nie róbmy z młodego niewiniatka
I juz wszystko wiemy, reka ręke myje brakuje szeryfa Ziobry zeby zajal sie tą sprawą!!!
Brawo juryści, kazdy sedzia i pracownik wymiaru sprawiedliwosci moze byc dumny!!!
brawo, brawo, brawo!!!
czym wy się podniecacie? Najważniejsze że powstało ogrodzenie za 41 tys wokół UM i wiata na rowery.
nawet jak jest synem Stonogi to i tak mu to nie pomoże, do pierdla z nim, Stonoga nie ukręci łba sprawie, synalek idzie siedzieć
pytam sie gdzie jest ku. .. .wa KOD w tej sprawie / co swoich nie tykają
Jak taka osoba ma układy w policji i w prokuraturze to się nie dziwię ze zaraz wyjdzie na wolność.
Zamknąć go w celi z mordercami.
Brawo Policja