UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Brawo!Ja też nie jestem za kolesiem który bije 11latka,ale trzeba spojrzeć i z jednej i z drugiej strony.... najłatwiej osadzie,zniszczyć odrazu zgnebic. Na Piotrze U już zapadł wyrok,ale nie róbmy z młodego niewiniatka

Postronnna