UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brawo!Ja też nie jestem za kolesiem który bije 11latka,ale trzeba spojrzeć i z jednej i z drugiej strony.... najłatwiej osadzie,zniszczyć odrazu zgnebic. Na Piotrze U już zapadł wyrok,ale nie róbmy z młodego niewiniatka

Postronnna

Anuluj