UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brawo!Ja też nie jestem za kolesiem który bije 11latka,ale trzeba spojrzeć i z jednej i z drugiej strony.... najłatwiej osadzie,zniszczyć odrazu zgnebic. Na Piotrze U już zapadł wyrok,ale nie róbmy z młodego niewiniatka
Postronnna