UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I juz wszystko wiemy, reka ręke myje brakuje szeryfa Ziobry zeby zajal sie tą sprawą!!! Brawo juryści, kazdy sedzia i pracownik wymiaru sprawiedliwosci moze byc dumny!!! brawo, brawo, brawo!!!
dno
I juz wszystko wiemy, reka ręke myje brakuje szeryfa Ziobry zeby zajal sie tą sprawą!!! Brawo juryści, kazdy sedzia i pracownik wymiaru sprawiedliwosci moze byc dumny!!! brawo, brawo, brawo!!!
dno