UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I juz wszystko wiemy, reka ręke myje brakuje szeryfa Ziobry zeby zajal sie tą sprawą!!! Brawo juryści, kazdy sedzia i pracownik wymiaru sprawiedliwosci moze byc dumny!!! brawo, brawo, brawo!!!

dno

Anuluj