A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@jehowaklarkson - Ludzie co wy bierzecie że takie głupoty piszecie, stonoga niczego nie zrobił. Wniosek o areszt wystosowano ponieważ podejrzany nie stosował się do wcześniej zastosowanego środka zapobiegawczego i uznano go za niewystarczający. Łobuz nie ma żadnych koneksji, a zatrudnienie rodziców tylko tak ładnie brzmi w ustach Pana Stonogi i porywa serca wzburzonych obywateli. To że ktoś pracuje w Sądzie nie znaczy że ma jakieś plusy przy załatwianiu spraw, każdy sędzia w trosce o uniknięcie oskarżeń o stronniczość złożyłby wniosek o wykluczenie ze składu sędziowskiego z uwagi na znajomość z matką wynikłą ze stosunku służbowego.
Mam wrażenie ze co wpis twój, to tym bardziej bronisz i tego pajaca co na Dziecko sie porwał i jego Rodzine. Napisałeś to tak że w sądzie jedna osoba jest i brak układow itd. a może na ziemie zejdziesz co?Czy napisał ktos ze Mamusia cos robi czy Tatuś ? chyba nie. Jak do teraz do sprawy w sądzie nie doszło a było posiedzenie, w sądzie innym jak Elbląski, jezeli miało by sie odbyc w Elbląskim, finał tego posiedzenia mógł byc jeden, jak w przypadku Prokuratury, i nie trzeba byc na ziemi aby to widziec czy wiedziec. Natomiast nalezy byc juz na ziemi jezeli chodzi o fakt jaki miał miejsce, czyli pobicie dziecka, z iles razy oglądałem film z pobicia, i nie widze nic co mogło by usprawiedliwić zachowanie tego co ma areszt. Jezeli chodzi o sam fakt, dzieci odpowiedzialność samo sąd za auto czy radio, jak juz pisałem wcześniej jest od tego RODZIC czy w tym przypadku kurator, jezeli jest. Jak coś sie dzieje z dziecmi i sprawa trafia na wokandę wzywani są opiekunowie czyli w wielu przypadkach RODZICE, do sądu, a nie osoba poszkodowana jakiej daje sie mozliwość wymierzenia kary dziecku, wiec jezeli już coś piszesz pisz ze zrozumieniem przepisów dla 2 stron nie jednej.
To szok, ze w tym miescie jest taka zmowa. .. Widziałem jak Stonoga byl w wydziale pracy, nikt nie mial odwagi stanac z nim twarza w twarz-zenada. ..
Zbiera mnie na wymioty jak działa wymiar sprawiedliwosci w Elblagu. .. WSTYD, ASY PALESTRY- jak bym byl waszym synem czy córką poprostu byloby mi wstyd. ..