30
05.12.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
przy tej sprawie wyszlo na jaw ze w elblaskiej policji/prokuraturze i sadownictwie panuje uklad mafijny/ sitwa/klika. Ktora nie jest rowna dla wszystkich a tylko dla wybrancow i kolesi. przy okazji widac ze portel siedzi cicho jak mysz pod miotla i tez ma nad soba bata co pokazali w artykule pod tytulem jak stonoga prokuratora szukal. rozbijmy elkblaska sitwe raz na zawsze!
ursus (2016.12.05)
@Florinsky - To jest nie doszły prezydent, i polski przedsiębiorca, videobloger, działacz społeczny i polityczny, odpowiedzialny za publikację akt śledztwa ws. afery podsłuchowej w Polsce.
Fotograf (2016.12.05)
Już sam wymiar sprawiedliwości w Elblągu dobrze wie jak jest z orzekaniem w sprawach dotyczących kolegów po fachu.Biedna trudna młodzież. ..
Włamywacze,złodzieje (2016.12.05)

info

13  
  0
I tak właśnie jest w naszym rejonie. Policja jest przekupowana albo jak ktoś ma wtyki w policji to jest nietykalny. Taka właśnie jest policja z Elbląga jak i z Pasłęka. Dobrze że są ludzie któży nie boją się i stają w obronie pokrzywdzonych Może w końcu wezma się wkońcu za swoją robote w końcu za to biorą publiczne pieniądze.
qazxswedcvfrtgb (2016.12.05)

info

12  
  2
hehe a czemu się nie wstawia ? po wyjściu okradł matke więc pewnie wyjechał :)
(2016.12.05)

info

6  
  0
tak mówią na "mieście"
(2016.12.05)

info

6  
  0
Dlaczego prokurator nie odpowiada za głupie decyzje. Święta krowa?
awer (2016.12.05)
@ursus - „ Prokuratura podeszła do tej sprawy zbyt liberalnie. Ten mężczyzna był karany za groźby karalne, za posiadanie narkotyków, za groźby z nożem w ręku. Gdyby to trafiło na kogokolwiek z nas, nie byłoby tak liberalnie, a on otrzymał zarzut, który może pozbawić sprawcę wolności na okres dwóch lat. W takiej sytuacji nie było tej przesłanki formalno-prawnej, żeby zastosować areszt, ale jeśli okazuje się, że on od 6 lat nie przebywa w miejscu zameldowania, to jednak ta przesłanka była. Gdyby prokuratura chciałaby odrobinę przy tej sprawie popracować, to on dzisiaj nie byłby w Niemczech ”
(2016.12.06)
@zkfm - Ty powinieneś mieć zakaz publicznego wypowiadania się, "jakim kol wiek" - buahahahahaha, jakim trzeba być tumanem, żeby coś takiego stworzyć? Do tego "Polskim" i "Usuniętym", o przecinkach nie wspomnę.
(2016.12.06)
@hsaashsr - Bardzo się mylisz na całym zamieszaniu Pan Stonoga zbiera kapitał polityczny. Sprawca ma rodzinę pracującą w wymiarze sprawiedliwości, lecz nic mu po tym, gdyż rodzina się na niego wypięła już 6 lat temu i nie pchali by się do tej sprawy
(2016.12.06)