UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@ursus - „ Prokuratura podeszła do tej sprawy zbyt liberalnie. Ten mężczyzna był karany za groźby karalne, za posiadanie narkotyków, za groźby z nożem w ręku. Gdyby to trafiło na kogokolwiek z nas, nie byłoby tak liberalnie, a on otrzymał zarzut, który może pozbawić sprawcę wolności na okres dwóch lat. W takiej sytuacji nie było tej przesłanki formalno-prawnej, żeby zastosować areszt, ale jeśli okazuje się, że on od 6 lat nie przebywa w miejscu zameldowania, to jednak ta przesłanka była. Gdyby prokuratura chciałaby odrobinę przy tej sprawie popracować, to on dzisiaj nie byłby w Niemczech ”


Anuluj