UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

przy tej sprawie wyszlo na jaw ze w elblaskiej policji/prokuraturze i sadownictwie panuje uklad mafijny/ sitwa/klika. Ktora nie jest rowna dla wszystkich a tylko dla wybrancow i kolesi. przy okazji widac ze portel siedzi cicho jak mysz pod miotla i tez ma nad soba bata co pokazali w artykule pod tytulem jak stonoga prokuratora szukal. rozbijmy elkblaska sitwe raz na zawsze!

ursus

Anuluj