UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
przy tej sprawie wyszlo na jaw ze w elblaskiej policji/prokuraturze i sadownictwie panuje uklad mafijny/ sitwa/klika. Ktora nie jest rowna dla wszystkich a tylko dla wybrancow i kolesi. przy okazji widac ze portel siedzi cicho jak mysz pod miotla i tez ma nad soba bata co pokazali w artykule pod tytulem jak stonoga prokuratora szukal. rozbijmy elkblaska sitwe raz na zawsze!
ursus