30
05.12.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@awer - odsyłam do infoelbląg, którego Redakcja bardzo wyczerpująco opisuje fakty, powiązania rodzinne i zawodowe. Sprawca przestępstwa jest synem pani sędzi, bez oficjalnego miejsca zameldowania, być może opuścił już Polskę. ..
(2016.12.06)
Napiszę tak, nie dalej jak wczoraj na konkurencyjnym portalu wyczytałem, że policja złapała gościa, który hodował marihuanę i (TU WASZA UWAGA) grozi mu za to do 10 lat pozbawienia wolności. Powtórzę do 10 lat. A tu proszę bardzo, pobicie 11-latka, kopanie po głowie (różnie mogło się skończyć, nawet kalectwem) i oskarżonemu grozi do 2 lat pozbawienia wolności. Pijany zwyrodnialec wcześniej notowany bije 11-latka i stosują wobec niego tylko dozór policyjny.
ktoś-musi-beknąć (2016.12.06)

info

9  
  0
skoro ten bandyta przebywa a niemczech to czy macie na niego namiar? czy jest przewidziana jakas nagroda za przywiezienie jego głowy do polski?za odpowiednia gaze bylbym w stanie sie tego podjac i przywiezc do elblaga moje trofeum.
detektywinvektyw (2016.12.06)
Haha ale ze mnie przestepca. Zycze wam aby ten niewinny harcerz zostal z waszym dobytkiem sam na sam, okradnie was mimo 11 lat n karku. Jak powiedzialem przykro mi ze go lekko obtarlem bo taka prawda. Wale jednym strzalem 100 kg typa na glebe, jezeli mnie zaatakuje, no cos ten gnoj okradl mnie i dostal NAPRAWDE LEKKO jak wiecie lekkie otarcia naskorka a nie pekniecie czaszki, nawet nie zemdlal co dzieje sie za kazdym ciosem. Okradl mnie z alkoholu i telefonu, jak bym mial w reklamowce 1000.000.zl to by mi je ukradl. A ojciec jerzy skatowal mnie 1500 razy za darmo, niewarzne, zaluje ale trudno- kradziez = wpier...
Okrarziony (2016.12.06)

info

0  
  0
@detektywinvektyw - Detektywie. Jesli chcesz to mozemy sie spotkac lecz na 100 procent bym cie znokautowal jednym prawdziwym kopem na ryj
Przestepcastonogowy (2016.12.06)
Moja Mama nie jest sedzia. Hahaha ale jak by chciala mogla by byc Bogiem. Dla mnie jest.
Przestepcastonogowy (2016.12.06)
11 latek co jest przestepca bo kradnie w dodatku piwo. Hahaha no to degenerat jak ojciec i matka na 100%
Siemaa (2016.12.06)

info

0  
  0
Zbigniew stonoga to przyszly morderca poniewaz jezdzi ponad trzysta kilometrow na godzine ferrari i w koncu kogos potraci, mam nadzieje ze malolatke jakas haha wtedy sie posmiejemy degeneraci
BatnadownA (2016.12.06)

info

0  
  1
Żebyś się nie zdziwił. Nie zdążysz puścić baka i stracisz przytomność id jednej precyzyjnego ciosu. Ty pewnie jesteś pipa. W pierdlu juz sxykuja na Ciebie fallusy. Jestem jak myśliwy ty jesteś mój zwierzyna. Nie wiesz kiedy dostaniesz strzał a dostaniesz i to pewne.
detektywinvektyw (2016.12.06)
pozdrowienia dla stonogi kotem jest ta morda łapie pedofilow cisnie policji czlowiek orkiestra. .. ..
(2016.12.07)

info

0  
  0