UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

I tak właśnie jest w naszym rejonie. Policja jest przekupowana albo jak ktoś ma wtyki w policji to jest nietykalny. Taka właśnie jest policja z Elbląga jak i z Pasłęka. Dobrze że są ludzie któży nie boją się i stają w obronie pokrzywdzonych Może w końcu wezma się wkońcu za swoją robote w końcu za to biorą publiczne pieniądze.

qazxswedcvfrtgb