35
09.11.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A co juz nawet pochlac nie mozna? Co za kraj!
kwasniewski (2016.11.09)

info

6  
  5
Pochłania to można w weekend, ale mając dzieci jedno z rodziców powinno być trzezwe! Takie promile w środku tygodnia to nie jest normalne, dzieci chodzą do szkoły i trzeba je przygotować.
(2016.11.09)

info

4  
  1
10 i 14 lat i niby co im zagrażało we własnym domu ? Na poewno brutalna policja o charakterze zbrojnym która siłą wyrwała niewinne dzieci z miejsca zamieszkania. Jaką traume przeżywać będą do końca życia to tylko te dzieciaki wiedzą. W tym wieku potrafią już o siebie doskonale same zadbać. Już w przedszkolu żeby dzieciak był przyjęty musi potrafić sam jeść i się ubrać a co dopiero 14 lat. W gimnazjum prochy są powszechne a oni z nastolatków niezaradnych życiowo zrobili. Won z takim opresyjnym państwem
(2016.11.10)

info

7  
  6
Jeżeli siłą zabrali te dzieci od matki i ojca to w ich oczach do końca życia policja będzie bandytami.
@Socjolog. (2016.11.10)

info

4  
  2
10 i 14 lat i co im w domu zagraza gdy rodzice pijani ? no może nic a tata pewnie chętnie do snu utuli coreczke zwłaszcza gdy mama kompletnie pijana, a jakby były glodne i chciały na bulke to zawsze można reka nauczyć rozumu ale co tam to już nie niemowlęta nie trafia zaraz do szpitala a w domu rodzice wytlumacza jak trzymać gebe na klodke, w szkole, przed sąsiadami itp. .Czy dla was taki model rodziny jest normalny?
(2016.11.10)
Każdy ma prawo się zabawić, napić itp. ale wtedy gdy ja mam na to ochotę to moje dzieci są u moich rodziców i chociaż nie pije dużych ilości to nie chcę żeby moje dzieci widziały jak piję. Może to obłuda ale ja swojej mamy też nie widziałam w dzieciństwie w momencie picia chociazby 1 drinka i ja tez nie chcę żeby moje dzieci mnie widziały. A jeden drink wieczorem z mężem gdy dzieci śpią to nie przestępstwo, ale jeden nie 10.
matkadzieci (2016.11.10)

info

4  
  1
Tak samo nienormalny, jak Twoja ortografia.
(2016.11.10)
@sandman - Ojciec mówi do żony mi lej po pół kieliszka;-) On 1,7 a matka 3,5 zdążyła już.
(2016.11.10)
A dzieci strasznie się wyrywały z domu. Teraz w rodzinie zastępczej albo w domu dziecka będą naprawdę szczęśliwe.
jezry (2016.11.10)

info

1  
  1
@nieoceniampochopnie - Wybacz proszę, ale 3,5 promila to w jeden dzień nie zrobisz. Potrzeba kilkudniowej kumulacji żeby osiągnąć takie stężenie, a poza tym na boga to nie była weekendowa impreza, mamy środek tygodnia pracy i porządni obywatele muszą rano wstać i iść do pracy więc nie mogą sobie pozwolić na tak tęgie spożycie alkoholu. Zatem nie wierzę że było to okazjonalne spożycie, w tej rodzinie problem musi istnieć nie od dziś i nikt mi nie wmówi że jest inaczej. Żyję nie od dziś i zawodowo również czasem mam do czynienia z alkoholizmem.
(2016.11.10)