A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
JAk ktoś nie ma nic do powiedzenia to się czepia drobnostek. Gratuluję;-)
zróbcie takie ćwiczenie: nalejcie sobie kieliszek. Stańcie przed lustrem w łazience, popatrzcie sobie w oczy i. .. .pomyślcie o dzieciach, które będą was naśladować, bo was kochają i wiedzą, że tak trzeba. I co? Głupio.
Nie byli w stanie zapewnić im bezpieczeństwa? A to jakie niebezpieczeństwo groziło 14 i 10 latkowi? Aaa, mogli z lozeczek powypadac....
Pić alkohol raz na jakiś czas to nic złego, ale trzeba to robić z głową. A co do artykułu, co do artykułu to gazeta zapomniała dodać, ze dzieci są niepełnosprawne i nie są w stanie same się sobą zająć.