35
09.11.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
JAk ktoś nie ma nic do powiedzenia to się czepia drobnostek. Gratuluję;-)
(2016.11.10)

info

0  
  0
zróbcie takie ćwiczenie: nalejcie sobie kieliszek. Stańcie przed lustrem w łazience, popatrzcie sobie w oczy i. .. .pomyślcie o dzieciach, które będą was naśladować, bo was kochają i wiedzą, że tak trzeba. I co? Głupio.
(2016.11.10)

info

0  
  2
Nie mówcie że to normalne bo picie z dziećmi nigdy nie było normalne. Ale tyle się mówi o handlu ludzkimi organami.
anitamama12latki (2016.11.11)

info

1  
  0
Nie byli w stanie zapewnić im bezpieczeństwa? A to jakie niebezpieczeństwo groziło 14 i 10 latkowi? Aaa, mogli z lozeczek powypadac....
Nie cierpiacy Elbląga (2016.11.11)

info

0  
  0
Pić alkohol raz na jakiś czas to nic złego, ale trzeba to robić z głową. A co do artykułu, co do artykułu to gazeta zapomniała dodać, ze dzieci są niepełnosprawne i nie są w stanie same się sobą zająć.
sp-163 (2016.11.13)

info

2  
  0