UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

10 i 14 lat i niby co im zagrażało we własnym domu ? Na poewno brutalna policja o charakterze zbrojnym która siłą wyrwała niewinne dzieci z miejsca zamieszkania. Jaką traume przeżywać będą do końca życia to tylko te dzieciaki wiedzą. W tym wieku potrafią już o siebie doskonale same zadbać. Już w przedszkolu żeby dzieciak był przyjęty musi potrafić sam jeść i się ubrać a co dopiero 14 lat. W gimnazjum prochy są powszechne a oni z nastolatków niezaradnych życiowo zrobili. Won z takim opresyjnym państwem