Wybrany wątek opinii

To zajście jest oczywiście naganne szczególnie jeśli nagminnie się powtarza i są awantury, ale 1) w każdy weekend należałoby zamknąć 1/4 Elbląga 2) uroczystości weselne 90% dorosłych po spożyciu alkoholu i dzieci są tam obecne 3) wyjście do lokalu wypicie 1-2 piw i już może być problem
nieoceniampochopnie (2016.11.09)
@nieoceniampochopnie - Wybacz proszę, ale 3,5 promila to w jeden dzień nie zrobisz. Potrzeba kilkudniowej kumulacji żeby osiągnąć takie stężenie, a poza tym na boga to nie była weekendowa impreza, mamy środek tygodnia pracy i porządni obywatele muszą rano wstać i iść do pracy więc nie mogą sobie pozwolić na tak tęgie spożycie alkoholu. Zatem nie wierzę że było to okazjonalne spożycie, w tej rodzinie problem musi istnieć nie od dziś i nikt mi nie wmówi że jest inaczej. Żyję nie od dziś i zawodowo również czasem mam do czynienia z alkoholizmem.
(2016.11.10)
Powrót do komentarzy