UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@nieoceniampochopnie - Wybacz proszę, ale 3,5 promila to w jeden dzień nie zrobisz. Potrzeba kilkudniowej kumulacji żeby osiągnąć takie stężenie, a poza tym na boga to nie była weekendowa impreza, mamy środek tygodnia pracy i porządni obywatele muszą rano wstać i iść do pracy więc nie mogą sobie pozwolić na tak tęgie spożycie alkoholu. Zatem nie wierzę że było to okazjonalne spożycie, w tej rodzinie problem musi istnieć nie od dziś i nikt mi nie wmówi że jest inaczej. Żyję nie od dziś i zawodowo również czasem mam do czynienia z alkoholizmem.