UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

przecież oni spia przed tymi kamerami, te pijaczyny urzadzaja na laweczkach impreze lub w najwiekszej patologii na starowce czyli kebabie tam to dopiero melina jest kto im dal pozwolenie na podawanie alkoholu na zewnatrz całodobowo. .. .. sie pytam

kadirek