36
02.10.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
ak krzyczą precz z ciapatymi a kiedy dwie polki zgninely w Nicea żadnemu ciapatemu nic nie zrobili. Oni są mocno tylko przy mocherach bo jak cos to się za nimi chowają
Jamaleg (2016.10.02)

info

1  
  1
Droga redakcjo !!! Proszę o usunięcie te wszystkie beznadziejne komentarze !!! Kompletne dno, łagodnie mówiąc !!!
(2016.10.03)

info

2  
  1
to jest wlasnie elblag. takie tumanstwo pozniej idzie glosowac na PO, NOwoczesna, dzieki takiemu elektoratowi wrobel zostal prezydentem. to caly elblag patologia, brudasy, zwyrole. generalnie banda tumanow jezdzaca starymi 20 letnimi zechami typu gulf, passat, jakies zajechane audi
opus (2016.10.03)

info

1  
  0
ktos wie, jak wygladal albo go zna?
(2016.10.03)

info

0  
  0
wkurzony suweren ruszył na miasto wyrąbywać lepsze jutro
AMalejużniekoniecznie (2016.10.03)

info

1  
  0
Szukał pomazańców, tylko nikt mu nie powiedzał, że nie chodzi bożych tylko naczelnika. Tych trzega szukać koło fontanny, około 200 metrów dalej. Troszkę nierozgarnięty gość.
kicha (2016.10.03)

info

2  
  0