UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

przecież oni spia przed tymi kamerami, te pijaczyny urzadzaja na laweczkach impreze lub w najwiekszej patologii na starowce czyli kebabie tam to dopiero melina jest kto im dal pozwolenie na podawanie alkoholu na zewnatrz całodobowo. .. .. sie pytam

kadirek

Anuluj