UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
przecież oni spia przed tymi kamerami, te pijaczyny urzadzaja na laweczkach impreze lub w najwiekszej patologii na starowce czyli kebabie tam to dopiero melina jest kto im dal pozwolenie na podawanie alkoholu na zewnatrz całodobowo. .. .. sie pytam
kadirek