33
02.10.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@freeMEJZ - ale co, kolega ma wyrzut sumienia?
Gall (2016.10.03)
poje..prawo nawet bronić się nie można co to jest po co trenować boks jak za obronę można iść na sanki !!!!
Free! (2016.10.12)

info

0  
  0
Bo to tak jest że w pi..chcą walić każdego by się wszystko dowiedzieć tak wygląda przesłuchanie jajgnioty też lubią taka policjia !
Kokretnygościu! (2016.10.12)